24.2.09

Som sa konečne dostal a prinútil k tomu aby som sem doplnil nové veci ktoré sa udiali od poslednej aktualizácie a jednou z nich je aj vytvorenie novej sekcie Zrazy nakoľko sa chcem podeliť s vami o fotky.

12. 10. 08

Sa konal zraz veteránov pod názvom Posledné tankovanie na ukončenie sezóny 2008 na ktorom som sa zúčastnil aj ja so svojou manželkou na aute Opel Manta B cabrio r.v.1977.

27 - 28. 9. 08

4. INTER. OPEL MEETING 2008 Na tomto zraze ktorý sa konal v CZ v kempu Habry som sa zúčastnil na svojej novej Mante B cabrio ktorá už mala konečne po dlhšej dobe vybavovania Slovenské papiere a ŠPZtky a musím povedat že aj napriek už chladnému počasiu aj ked slnečnému bolo vynikajúco.

29. 8. 08

V tento deň lepšie povedané v noci som aj s kamarátom Fredym  z Nemecka z Mossingenu čo je pri Stuttgade doviezol Mantu B Canrio po ktorej som už veľmi dlho túžil nakoľko sa Manty v tomto prevedení vôbec nevyrábali

4. 7. 08

Dnes mi prišli spätné vonkajšie zrkadlá ktoré som si objednal v stredu na moju Astru a stáli 900 Sk/ks + 250 Sk dovoz kurierom. Sú elektrické s vyhrievaním a je to novší model ako som mal ja.

1. 7. 08

Takže som sa konečne dostal k tomu aby som sem pridal niečo nové a niečo zmenil a to sekciu Moja Omega na Moje Ople nakoľko som Omegu predal a kúpil Opel Astru F cabrio takže som musel premenovať aj sekciu aby som nevytváral novú. Sú tam pridané fotky Astry v takom stave ako som ju doviezol a potom keď ju dám do poriadku tak pribudnú fotky ako vyzerá keď je dokončená.

11. 4. 08

Dnes som opravil chyby ktoré sa mi vyskytli na stránke a to v sekcii Vaše Manty, nenačítavalo mi to väčšiu časť obrázkov ale už je to opravené a bol problém aj v sekcii Rekord C kde sa mi nezobrazovalo menu a niektoré veci ale už aj to je opravené takže si konečne môžete pozrieť Adriánové Manty :-)

Staršie veci

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt : piovarci@opelmanta.sk