6. 4. 08

Včera 5.4.08 som bol pozrieť svojho kamaráta v LV a hneď som pofotil jeho Manty aby som ich mohol dať do sekcie Vaše Manty takže konečne aj tam už sú nejaké fotky.

22. 3. 08 

Do sekcie Prerábka som pridal nové fotky čo som dnes vyrábal v garáži.

18. 3. 2008

Dnes som dal zatiaľ pár fotiek ako to vyzerá v mojej garáži a nájdete to v sekcii Prerábka a ešte som prerobil sekciu Moja Omega a pridal som tam foto aj svojej Omegy A ktorá je už na dôchodku.

7. 3. 2008

Od dnes funguje ďalšia sekcia a to Rekord C. Sú tam zatiaľ iba fotky auta v pôvodnom stave ako bolo dovezené do garáže.

6 .3. 2008 

Dnes som konečne dal do kopy fotky mojej Omegy a vložil na stránku takže sekcia Moja Omega už funguje a môžete si pozrieť tú moju krásavicu alebo ako podaktorý kolegovia v práci hovoria " Loď " :-)

3. 3. 2008 

Už funguje ďalšia sekcia Manta link a bude tam viacej odkazov ale zatiaľ som tam dal tie čo som mal aj keď ich je veľa ale postupne pribudnú.

2. 3. 2008

Od včera už funguje ďalšia podstránka a to Fórum čo som veľmi rád a poteší ma ak sa to tam rozbehne aj keď viem že to nebude tak skoro, ľudia si  budú musieť zvyknúť na túto stránku ale hlavne ju objaviť na internete :-)

20. 2. 2008

Ahojte, tak konečne som sa dostal k tomu aby som si vytvoril konečný design svojich stránok ktoré sú a budú venované môjmu koníčku a mojej srdcovej záležitosti ktorá sa volá Opel Manta a popri tom aj tomu čo práve prebieha v mojej garáži za zavretými dverami a to je kompletná renovácia auta Opel Rekord C cupe r. v. 1968 ktorý patrí môjmu kamarátovi Bennymu ktorý je šťastným majiteľom toho nádherného kúska. Ako to pokračuje bude v sekcii Rekord C ktorá momentálne nie je funkčná ale budem sa snažiť ju sprístupniť v čo najkratšom čase.

Momentálne sú funkčné sekcie Búračka, Moje Manty, Moje Modely a Vaše Manty,  každý deň sa budem snažiť sprístupniť ďalšie samozrejme pokiaľ akurát nebudeme z Bennym zavretý v garáži a pracovať na Rekorde a popritom aj na mojej Mante.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt : piovarci@opelmanta.sk